PLUSTEK представляє високошвидкісний дуплексний кольоровий сканер для документів

17 / 01 / 2013

Компанія Plustek – провідний виробник сканерів для дому та офісу, анонсувала нову модель високошвидкісного дуплексного сканера - SmartOffice PS456U.

Завдяки світлодіодному підсвічуванню і технології миттєвого прогріву, пристрій забезпечує більш ефективне сканування. Швидкість сканування - до 80 сторінок і 160 зображень за хвилину при роздільній здатності 200dpi.
Сканер PS456U має функцію автоматичного пробудження, завдяки якій користувачеві достатньо помістити документ в сканер і він миттєво перейде в режим готовності.

PS456U оснащено ультразвуковим датчиком подвійного захоплення документів. Датчик можна відключити, якщо необхідно відсканувати скріплені документи. Для створення PDF файлів з можливістю пошуку, достатньо натиснути всього одну кнопку. Також існує можливість задати до 9 функцій і використовувати їх, натискаючи на потрібну кнопку. У доповнення до PDF, також можна трансформувати відскановані зображення в редаговані документи додатків Microsoft Office, а також у формати JPG і TIFF. Документи можуть автоматично відправлятись в різні пункти призначення, включаючи мережеві папки, електронну пошту або принтер.
Драйвери TWAIN, ISIS і WIA забезпечать сумісність сканера з безліччю різних додатків.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор виробника, тож анонсовану модель можна придбати у нас за умови попереднього замовлення.