Plustek продемонструє останні новинки на виставці CeBIT 2012 в Ганновері.

02 / 03 / 2012

Компанія Plustek - світовий лідер у сфері обробки зображень, представить широкий асортимент нових продуктів на виставці CeBIT 2012. Цього разу компанія продемонструє поєднання нових і вже існуючих моделей з сімейства фільм - сканерів, мобільних і портативних сканерів, сканерів документів, книжок та сканерів великого формату.

Усі бажаючі зможуть взяти участь в демонстрації нових рішень! На заході будуть представлені такі новинки, як: Plustek OpticFilm 120, OpticFilm 8100, OpticFilm 8200i, MobileOffice S410, SmartOffice SN8016U, EasyScan 400 та інші. Plustek OpticFilm 120 - плівковий сканер здатний сканувати плівки різних форматів. Максимальна роздільна здатність - 10 600 точок на дюйм. У сканері також є автоматичний завантажувач для пакетного сканування. Цей пристрій ідеально підходить для професійних фотографів.

Доповнюють лінійку плівкових сканерів моделі OpticFilm 8100 і OpticFilm 8200i з роздільною здатністю до 7200 точок на дюйм. Всі сканери даної лінійки постачаються в комплекті з останньою версією відомого програмного забезпечення - SilverFast 8. Наступна новинка - портативний USB сканер Plustek MobileOffice S410. Він здатний сканувати паперові документи, пластикові рельєфні карти, звіти, візитки та багато іншого. Всі зображення зберігаються в форматі PDF з можливістю пошуку. Швидкість сканування - 6 сторінок хвилину. Компактні розміри і доступна ціна роблять його привабливим для широкого кола споживачів.

У другій половині 2012 року, компанія Plustek планує вивести на ринок модель SmartOffice SN8016U. Це дуплексний сканер формату А3. Надійний і високопродуктивний, він справді може вважатися моделлю для професіоналів. Швидкість сканування - до 80 сторінок за хвилину при роздільній здатності 300 точок на дюйм. Одним натисненням кнопки, сканер перетворює різні типи документів, включаючи візитні картки, водійські права, посвідчення особи і навіть довгі документи - на цифрову інформацію, зберігаючи дані у всіх відомих файлових форматах: PDF з можливістю пошуку, JPEG, Word, Excel і TIFF та ін.

Ще одним досягненням Plustek є мережевий документний сканер EasyScan 400. Завдяки світлодіодній технології і зрозумілому інтерфейсу, користувачі можуть заощаджувати час при редагуванні документів перед відправкою. Спільне використання документів з допомогою мережі одним або кількома департаментами – ключова перевага сканера.

Крім вищезгаданих моделей, Plustek також продемонструє вже відомі на ринку пристрої, що встигли завоювати любов і довіру користувачів. Серед них - Plustek OpticPro ST640 і OpticPro A360. Основною перевагою OpticPro ST640 є його висока продуктивність. Це - фільм, слайд і фото-сканер, призначений для сканування 35-мм слайдів, 35-мм плівки, 120/220 рулонної плівки, листової плівки до 5 "x7", а також фотографій до 8 "x 11". Крім того, він може бути використаний як планшетний для сканування стандартних документів формату А4. OpticPro A360 – надійний помічник для широкоформатного сканування. На стенді компанії також будуть представлені моделі MobileOffice AD450, MobileOffice S400 та інші, в рамках лінійки SmartOffice: SmartOffice PS406U, SmartOffice PN2040, SmartOffice PS283, SmartOffice PS286 Plus, SmartOffice PL2550. Не обійдеться і без книжкових сканерів, серед яких OpticBook A300, OpticBook 4800 і OpticBook 3800. Усі ці моделі - ідеальне рішення для бібліотек, шкіл, графічних дизайнерів, видавничих компаній, лікарень, юридичних фірм і фінансових установ.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор виробника на території України, представляє продукцію Plustek. Нові анонсовані моделі, що будуть презентовані на виставці, також з'являться в нашому асортименті або ж будуть доступні для замовлення.