Побудова та захист інженерної інфраструктури: «Техніка для бізнесу» провела ІТ-конференцію для партнерів

19 / 04 / 2019

В п’ятницю, 19 квітня, компанія «Техніка для бізнесу»  провела конференцію на тему безпеки та організації роботи інженерної інфраструктури на підприємствах. Захід відбувся у Львові та зібрав представників підприємств України, зацікавлених у цьому питанні.

Спікери конференції, серед яких були представники компаній AlienVault, WatchGuard, GFI Software, Dell та EFFEKTA,  розглянули найбільш актуальні теми для підприємств, що працюють в умовах сучасного ринку. Тема доповіді представників компанії Dell стосувалась популярних рішень серверів та систем збереження даних, а також захисту даних – резервне копіювання, в тому числі у хмару.

Представники компанії AlienVault, WatchGuard, GFI Software ознайомили учасників конференції зі своїми продуктами та можливостями їх застосування для захисту інформаційної інфраструктури.

Представник компанії EFFEKTA, вперше в Україні презентував джерела безперебійного живлення. Нагадуємо, що компанія «Техніка для бізнесу» нещодавно отримала ексклюзивну дистрибуцію бренду EFFEKTA та здійснила вже перші поставки в Україну.

Сподіваємось, наша конференція була для усіх учасників максимально інформативною та плідною.

Про компанії:

- AlienVault – розробник мережевого захисту;

- WatchGuard – компанія займається розробкою і виробництвом рішень для забезпечення мережевої безпеки на основі передових технологій;

- GFI Software – один з лідерів ринку по розробці засобів антивірусного захисту та фільтрів веб-контенту;

- Dell – один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем;

- EFFEKTA – виробник джерел безперебійного живлення.