PocketBook Aqua - новий рідер з повним захистом від води й пилу

03 / 03 / 2014

У рамках щорічного книжкового форуму Salon Du Livre, який пройде в Парижі з 21 по 24 березня, компанія PocketBook представить перший у світі вологостійкий і пилозахищений рідер PocketBook Aqua. Новинка використовує підтримку стандарту IP57, що дозволяє занурювати її у воду на глибину до 1 м, а її функціонування не зможуть порушити пил або пісок. Таким чином, PocketBook Aqua є відмінним пристроєм для тих, хто любить почитати на пляжі, біля басейну чи у ванній.
Модель PocketBook Aqua створена на основі E-Ink Pearl –дисплею з діагоналлю 6 дюймів, який абсолютно безпечний для очей, а також не відблискує і не вигорає на сонці. Більше того, фахівці компанії оснастили його підтримкою сенсорних можливостей з технологією FilmTouch. Обчислювальні можливості новинки базуються на енергоефективному процесорі з частотою 1 ГГц і оперативній пам'яті об'ємом 256 МБ. Місткість внутрішнього накопичувача становить 4 ГБ. Також PocketBook Aqua оснащено модулем Wi -Fi, портом micro-USB і батареєю (1300 мА • год).
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook на території України, незабаром потішить зацікавлених користувачів анонсованою новинкою за вельми привабливою ціною!