PocketBook CoverReader - нова сторінка в історії рідерів

04 / 07 / 2014

PocketBook CoverReader - унікальна обкладинка для Samsung Galaxy S4 з вбудованим E-Ink екраном, що має всі підстави, аби стати найпопулярнішим пристроєм для читання цього року.
Інноваційна обкладинка для смартфона з безпечним для зору з E-Ink екраном надає користувачеві ряд унікальних можливостей. Відтепер, щоб читати з комфортом і залишатися на зв'язку, ви можете не брати з собою два пристрої. Тонкий і легкий PocketBook CoverReader дозволить комфортно читати зі смартфона, зберігати заряд його батареї, захищаючи від зовнішніх впливів.
Безпечне читання. Результати дослідження, проведеного компанією PocketBook в 2013 році, показують, що 34% опитаних вважають за краще читати «на ходу» - в метро або іншому транспорті. Не дивно, що найпопулярнішими пристроями для читання виявилися електронні E-Ink рідери (27%) і смартфони (26%). PocketBook CoverReader об'єднує ці два варіанти та дозволяє читати на смартфоні з E-Ink екрану, який не призводить до стомлення очей.
Захист смартфона. PocketBook CoverReader виконує функції обкладинки, підключаючись на місце задньої кришки смартфона і надійно захищаючи його екран від пилу та механічних пошкоджень. Магнітна засувка, вбудована в PocketBook CoverReader виключає можливість випадкового відкриття.
Заощадження енергії. Як відомо, E-Ink пристрої витрачають енергію тільки на перегортання сторінок (оновлення зображення), а тому працюють тижнями без додаткової підзарядки. Саме тому читання на екрані PocketBook CoverReader, а не на дисплеї смартфона, дозволить істотно заощаджувати заряд батареї Samsung Galaxy S4.
Ергономічність. E-Ink обкладинка важить усього 65 грам, а тому відчутно не обтяжить смартфон. Зручне розташування тач-зон у верхній і нижній частині екрану, а також кнопки гортання роблять управління простим і зручним.
PocketBook CoverReader - це унікальні можливості для мобільного читання завжди і скрізь.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні, представляє широкий асортимент продукції виробника. Анонсовану новинку ми також невдовзі представимо для зацікавлених користувачів за привабливою ціною при умові попереднього замовлення.

\"\"