PocketBook отримала звання «Абсолютний Фаворит Успіху - 2012»

08 / 04 / 2013

За результатами незалежних рейтингових досліджень, проведених в рамках щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні, ТМ PocketBook отримала звання «Абсолютний Фаворит Успіху - 2012» у номінації «Електронна книга», а також посіла перше місце за підсумками опитувань споживачів.

Продукція компанії PocketBook вже давно отримала заслужене визнання в Україні та Європі. Елегантний дизайн, висока якість, зручний інтерфейс дарують користувачам вже добре знайоме відчуття комфорту. «Абсолютний Фаворит Успіху - 2012», безперечно, є ще одним доказом довіри та прихильності  споживачів до торгової марки PocketBook.

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш популярних торгових марок товарів та послуг. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на ринку у відповідних категоріях. Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook на території України, вітає партнера з почесною нагородою та представляє широкий асортимент продукції виробника!