PocketBook Reader відтепер і для iOS!

26 / 03 / 2014

Версія додатка PocketBook Reader для операційної системи iOS вже доступна для скачування! Додаток дозволить з максимальним комфортом читати книги і переглядати документи на iPhone, iPad і iPod touch під управлінням iOS 6.0 або новішої версії.
PocketBook Reader - це чудове поєднання інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу і максимального набору функцій, необхідних для комфортного читання. У додатку використовується нестандартне кругове меню, пункти якого варіюються, залежно від формату книги. Таке рішення забезпечує швидкий доступ до всіх функцій і налаштувань читання.
Функціональність PocketBook Reader порадує навіть найбільш просунутих любителів читання на мобільних пристроях. Додаток забезпечує просту і зручну навігацію по бібліотеці, зовнішній вигляд якої можна налаштовувати, відповідно до своїх потреб. Користувачам доступні зміни шрифту, яскравості, режиму читання.
У порівнянні з іншими додатками для читання електронного контенту для iOS - пристроїв, PocketBook Reader відрізняє один з найповніших списків підтримуваних форматів. На сьогоднішній день PocketBook Reader для iOS підтримує такі формати: PDF, PDF DRM, EPUB, EPUB DRM, DjVu, TXT, FB2, FB2.zip, acsm. У наступній версії цей список планується розширити за рахунок CHM, HTML і COMICBOOKS.