PocketBook розробила luxury модель популярного рідера

15 / 11 / 2013

Компанія PocketBook представляє новий ексклюзивний рідер PocketBook Touch Lux Limited Edition. Розробники цієї моделі втілили перевірену якість та функціональність  у неповторній дизайнерській концепції.
PocketBook Touch Lux Limited Edition - це нова версія PocketBook Touch Lux, що є флагманом лінійки рідерів PocketBook, володіє низкою нагород, в тому числі - званням переможця тестування за версією незалежного європейського видання Tablet PC. PocketBook Touch Lux Limited Edition в елегантній дерев'яній «скриньці» з обкладинкою із м'якої натуральної шкіри стане прекрасним подарунком для тих, хто цінує розкіш та комфорт. Унікальна модель виконана в теплому кольорі молочного шоколаду.
У новій моделі втілено комфорт мультисенсорного Pearl HD-дисплея з «надсвіткою», а ще рідер підтримує понад 20 популярних текстових і графічних форматів, пропонує 47 корисних встановлених словників і володіє 4 ГБ вбудованої пам'яті!
Доступ до Інтернет - через вбудований модуль Wi-Fi відкриває безмежні можливості не тільки для читання, але й для спілкування в соціальних мережах з допомогою встановленого сервісу ReadRate.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні представить анонсовану модель у своєму асортименті вже наступного місяця.