PocketBook Sense with KENZO cover - новий рідер зі стильним дизайном

10 / 09 / 2014

Компанія PocketBook представила ексклюзивний фешен-рідер - PocketBook Sense with KENZO cover. Він призначений для тих шанувальників електронних книг, котрим дуже важливий зовнішній дизайн самого пристрою. Саме тому у комплект новинки входить  обкладинка, спроектована всесвітньо відомим брендом Kenzo. Вона повністю повторює форму рідера, забезпечуючи приємні тактильні відчуття і стильний дизайн з тисненням «під шкіру крокодила», а м'яка внутрішня підкладка надійно захищає екран від небажаного зовнішнього впливу.
Модель PocketBook Sense with KENZO cover оснащена сенсорним 6-дюймовим E-Ink-екраном з роздільною здатністю 1024 х 768 і щільністю пікселів 212 dpi. Він володіє внутрішньою підсвіткою, що дозволяє читати навіть у повній темряві, а завдяки сенсору зовнішнього освітлення яскравість підсвічування регулюється автоматично для максимально комфортного читання.
Обчислювальні завдання в PocketBook Sense with KENZO cover виконує ARM-процесор з тактовою частотою 1000 МГц. Для зберігання книг доступно 4 ГБ внутрішньої пам'яті і слот microSD для підключення додаткової карти пам'яті.
Новинка підтримує 19 популярних текстових і графічних форматів, а також містить набір словників ABBYY Lingvo. Додатково виділимо наявність модуля Wi-Fi, який забезпечує доступ в інтернет для оновлення програмного забезпечення, скачування нових книг або відвідування улюблених сайтів.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор PocketBook в Україні вже наступного місяця представить стильну новинку у своєму асортименті!

\"\"

\"\"