PocketBook Touch Lux 2 уже чекає на замовлення!

03 / 02 / 2014

Компанія PocketBook представляє наступницю легендарного бестселера PocketBook Touch Lux - модель PocketBook Touch Lux 2, що припаде до смаку справжнім шанувальникам електронного читання.

Досконалий дисплей
Свобода читання - це, насамперед, можливість читати в будь-яких умовах незалежно від освітлення завдяки вбудованому діодному підсвічуванню і унікальним властивостям E-Ink екрану. 6 дюймовий E-Ink Pearl HD дисплей відображає тексти ще більш яскраво і контрастно та не відблискує на сонці, що дозволяє читати навіть під дією прямих сонячних променів. А діодне підсвічування дозволяє з комфортом читати навіть в умовах низької освітленості.

Витончені форми
У порівнянні зі своїми попередниками PocketBook Touch Lux 2 отримав більш тонкий корпус - тепер рідер ще зручніше лягає в долоню, а покриття soft-touch задньої панелі полегшує утримування однією рукою. Потужний процесор з тактовою частотою 1 ГГц і 256 МБ оперативної пам'яті забезпечать плавне перегортання і швидкий відгук будь-якої програми. Завдяки мультисенсорному дисплею і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управляти рідером неймовірно комфортно.

Ще довше без зарядного!
Збільшений об'єм батареї дає можливість читати тижнями, не думаючи про підзарядку, а 4 ГБ вбудованої пам'яті, з можливістю розширення до 32 ГБ - це ціла бібліотека, яка завжди під рукою.

Неймовірна функціональність
PocketBook Touch Lux 2 без конвертації відтворює 16 книжкових форматів (EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR) і дозволяє переглядати 4 графічних (JPEG, BMP, PNG, TIFF).
Містить словники: ABBYY Lingvo® (опційно): Universal (En-Ru),
Universal (Ru-En), Universal (Uk-Ru), Universal (Ru-Uk),
Universal (Uk-En), Universal (En-Uk), Webster's_1913(Англ-Англ),
Англо-Рос.

Читання з PocketBook Touch Lux 2 - це новий рівень свободи і комфорту від визнаного флагмана лінійки Touch!
Поспішайте робити Ваші замовлення у відповідальних менеджерів "Техніки для бізнесу" - офіційного дистриб'ютора PocketBook в Україні.