Poly - новий бренд в нашому дистрибуційному портфелі!

10 / 11 / 2023

Відтепер ми пропонуватимемо нашим партнерам аудіо- та відеопродукти преміум-класу для проведення найкращих зустрічей будь-де й будь-коли.

Стрімкий розвиток віддаленої та гібридної роботи створив попит на рішення для облаштування робочих місць та удосконалення комунікації між людьми незалежно від їх місця знаходження.

Poly – провідний виробник систем аудіо, відео конференц-зв'язку та інфраструктурних засобів, а  також програмного забезбечення. Продукти Poly допомогають організувати конференц-зв’язок (в тому числі з дуже великою кількістю учасників та документуванням сеансів) і розширюють традиційні можливості відеоконференц-зв'язку.

Нещодавно Poly стала частиною компанії HP. Об’єднання двох культових компаній має на меті забезпечення кінцевих користувачів необхідним обладнанням, ПЗ і послугами, необхідними для успішної навігації в гібридній роботі зараз і в майбутньому.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Poly в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Пропонуйте своїм клієнтам найкращі товари!