Потрібне джерело безперебійного живлення для дому або бізнесу?

19 / 11 / 2020

В асортименті виробника Effekta, офіційним постачальником якого на території України є «Техніка для бізнесу», представлені ДБЖ для домашнього використання, в офісі чи на підприємстві.

Лінійно-інтерактивні UPS від EFFEKTA забезпечують резервне живлення від акумуляторів при відключенні електрики, коливань напруги, тим самим забезпечують економічно ефективний спосіб захисту телекомунікаційних систем, настільних ПК, графічних станцій, контролерів PLC або невеликих серверів.

  • Серія OFFICE Home та OFFICE від EFFEKTA компактного розміру, може бути використана при обмеженому робочому просторі. Для зручності вся необхідна інформація відображається на РК-дисплеї. 
  • Серія MTX від EFFEKTA - це сучасний лінійно-інтерактивний ДБЖ з коефіцієнтом потужності 0,9, доступний в діапазонах 800, 1100, 1500, 2000 та 3000 ВА. Елегантний дизайн цього тихого UPS бездоганно впишеться в будь-яке офісне середовище.
  • Сері MKD-RT - онлайн-ДБЖ з подвійним перетворенням і потужностями від 1350 до 5400Вт, в традиційному або Rack форм-факторі для встановлення на 19 ”стійку.

Компактні моделі MKD-RT вирізняються великою потужністю та функціоналом, який зазвичай є у топових моделях ДБЖ на ринку. Програмовані контакти перемикача або регульована функція перезапуску - це лише дві з опцій, що притаманні цій серії.

Онлайн-ДБЖ від EFFEKTA є ідеальним способом захисту чутливих комп'ютерів, вимірювальних приладів та іншого обладнання, робота яких залежить від високої якості живлення, навіть при відключенні від електромережі. Це означає, що безперервні перетворювачі ДБЖ від EFFEKTA захищають вашу техніку не лише  від стрибків та коливань напруги, вони також перетворюють вихідну частоту струму в оптимальний діапазон частот і подають чисту синусоїдальну напругу.

Також в асортименті виробника представлені потужні UPS systems від 6 до 200 кВА, що розроблені для використання у комерційних та промислових умовах.

Онлайн ДБЖ з подвійним перетворенням (клас VFI) забезпечують високий рівень продуктивності, але порівняно прості в обслуговуванні і досить гнучкі з можливістю розширення додатковими батареями або паралельним перемиканням.

Якість джерела безперебійного живлення (ДБЖ) напряму впливає на стабільність технологічних процесів та сприяє зменшенню ризику пошкоджень Вашої електроніки!

Більш детально про наявний та доступний до замовлень асортимент товару можна дізнатись в нашому каталозі     

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор EFFEKTA в Україні!