Про фундаментально нову політику ліцензування продуктової лінійки Milestone XProtect 2014

25 / 07 / 2014

Важлива інформація про фундаментально нову політику ліцензування продуктової лінійки Milestone XProtect 2014. Раніше при підключенні багатоканального кодера до програмного забезпечення Milestone XProtect вимагалося ліцензування для кожної аналогової камери, підключеної до відеокодерів.
З виходом Milestone XProtect 2014 потрібна тільки одна ліцензія для кожного відеокодера (з IP-адресою), незалежно від кількості аналогових камер, підключених до відеокодерів.
Ця нова концепція ліцензування полегшує плавний перехід до цифрового відео для клієнтів, що використовують аналогові камери. Клієнти можуть отримати всі переваги використання Milestone XProtect за привабливою ціною і підключити існуючі аналогові камери. Аналогова інфраструктура може працювати паралельно нової технології IP, а перехід здійснений в будь-який зручний час для клієнта з мінімальними витратами.
Програмне забезпечення Milestone XProtect сумісне з понад 200 кодерами від більш, ніж 50 різних виробників, надаючи користувачам широкий спектр рішень на вибір.
За додатковою інформацією про підтримку в Milestone XProtect 2014 відеокодерів Axis, Samsung Techwin і ACTi Ви можете звернутися до відповідальних менеджерів компанії «Техніка для бізнесу».

\"\"