Професійні IP PTZ камери Bosch з інтелектуальними можливостями!

08 / 01 / 2014

Bosch AutoDome - це міцні, компактні та прості у встановлення PTZ-камери з підтримкою високоякісного HDTV-відео. Дані моделі підтримують режим «день / ніч» для отримання якісних зображень високої роздільної здатності в умовах недостатнього освітлення.
Ці високошвидкісні купольні камери розроблені спеціально для забезпечення незрівнянної функціональності та використання поза приміщеннями.
Камера Bosch AutoDome підтримує пряме підключення до мережі з використанням форматів стиснення H.264 і JPEG і регулювання пропускної здатності, що дозволяє ефективно управляти пропускною здатністю і обсягом сховища та забезпечувати виняткову якість зображення. Камери підтримують управління по мережі всіма функціями купольної камери (включаючи управління панорамуванням/ нахилом / збільшенням, патрулюванням і тривожними сигналами), а також дистанційне налаштування всіх параметрів купольних камер.
Інтелектуальні функції
Завдяки вбудованій системі аналізу відеоконтенту камера AutoDome реалізує концепцію «інтелектуальних функцій на кордоні мережі» (Intelligence at the Edge). Камера AutoDome комплектується вбудованою інтелектуальною системою аналізу відеоданих Bosch IVA. Система IVA - це сучасна інтелектуальна система відеоаналітики, що використовує вдосконалений алгоритм виявлення та аналізу відеоданих з метою надійного визначення рухомих об'єктів при одночасному пригнічення паразитних перешкод, що викликають «хибні тривоги».
Підтримка пристроїв iSCSI
Завдяки вбудованій підтримці iSCSI, камера AutoDome може направляти відеопотік безпосередньо на дисковий RAID-масив iSCSI. У поєднанні з масивами збереження iSCSI, це забезпечує ефективне зберігання відеозаписів і загальне масштабування системи без шкоди продуктивності запису.

Ключові характеристики:

• Роздільна здатність HD 1080p при частоті 30 кадрів в секунду

• 240 - кратне збільшення (20-кратне оптичне, 12-кратне цифрове) або 160-кратне збільшення (10 - кратне оптичне, 16 - кратне цифрове),
• Підтримка чотирипотокової передачі відео дозволяє одночасно генерувати відеопотоки H.264 , M -JPEG і JPEG,
• Відповідність стандарту ONVIF; функціональна сумісність з іншими відповідними системами,
• Вбудована інтелектуальна система аналізу відеоданих ( IVA ) забезпечує надійне виявлення, аналіз і пошук подій у відеоархіві,
• Довговічна і міцна конструкція.
Для придбання камер Bosch та реалізації комплексних проектів на базі продукції виробника, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших рішень для безпеки та ефективної роботи Вашого підприємства!