Розширюємо наш асортимент новим брендом – Ugoos!

06 / 10 / 2023
 
Розширюємо наш асортимент новим брендом – Ugoos!
Відтепер ми пропонуємо своїм партнерам мультимедійні телевізійні приставки Ugoos, які поєднують у собі всі найкращі апаратні та програмні рішення.
Ugoos Industrial Co., Ltd - китайська компанія зі світовим ім'ям, яка почала свою діяльність у 2011 році як виробник перших TV боксів. Основним видом діяльності Ugoos зараз є розробка і виробництво мультимедійних програвачів високої чіткості, розумних медіаплеєрів, а також програмного забезпечення для них.
Однією з основних переваг компанії є команда міжнародних розробників. Ugoos є першою у світі компанією, яка випустила на широкий ринок Android медіаплеєр на базі двоядерного процесора. Підтримка відео 4K HDR і 3D-графіки, а також передових стандартів кодування відео- і аудіоконтенту, наявність модулів Wi-Fi та повна інтеграція в домашню мережу, зручний інтерфейс на базі ОС Android останніх поколінь та сумісність з усіма марками та моделями телевізорів – все це робить продукцію Ugoos популярною у багатьох країнах світу. Вся продукція Ugoos строго відповідає стандартам якості та сертифікації, таким як CE, FCC і RoHS.
Медіаплеєри TV Ugoos вже доступні до замовлення нашим партнерам. А якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Розвивайте свій бізнес разом з нами! Заповніть анкету дилера на нашому сайті й ми вам зателефонуємо.
Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Ugoos в Україні.