Розширюємо свій асортимент телевізорів новим брендом – Aiwa

15 / 11 / 2023

Дуже любимо повідомляти вам про новинки нашої дистрибуції! Ми пропонуємо вам лише якісні та популярні товари. Тому розширюємо свій асортимент сучасних телевізорів новим брендом – Aiwa.

Aiwa — японський бренд споживчої електроніки, заснований у 1951 році в Токіо. В період з 1980-х по 1990-ті роки бренд став одним із найпопулярніших у світі у цій галузі. З 2019 року Aiwa розпочала виробництво телевізорів і отримала визнання споживачів на європейському ринку завдяки високоякісним продуктам і конкурентоспроможним цінам.

У нашому асортименті для партнерів представлені телевізори Aiwa з діагоналлю екрана від 32" до 65", з насиченим та яскравим зображенням і роздільною здатністю HD/FHD/UHD.  Завдяки технології Smart TV телевізори підтримують усі найпопулярніші платформи -  Amazon Prime, Netflix, Youtube, Movistar, HBO, Disney+, Spotify.  ОС Android 11, яка використовується в телевізорах Aiwa, забезпечує зручне меню та доступ до багатьох додатків. Крім того, телевізори мають потужні стереодинаміки, вихід в інтернет через Wi-Fi та стильний дизайн, який стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Aiwa в Україні.