«Розумна безпека»: інтелектуальні IP-камери HikVision DS-2CD40 (1) xx для приміщень

14 / 04 / 2014

Провідний розробник і інтегратор професійних рішень охоронного телебачення, а також найбільший дистриб'ютор обладнання відеоспостереження HikVision, компанія DSSL, анонсує мережеві відеокамери прогресивної 4-ри тисячної серії HikVision DS-2CD4112FWD -I, DS- 2CD4132FWD -I, DS- 2CD4012FWD -A, DS - 2CD4024F - Aи DS- 2CD4032FWD -A, призначені для внутрішніх інсталяцій. Моделі з числовою абревіатурою 40xx є класичними пристроями «під об'єктив», 41xx - купольними рішеннями.
Новинки належать до лінійки інтелектуальних відеокамер, побудованих на базі вже добре відомої платформи The Raptor. Поряд з високими показниками енергоефективності Smart IPC - пристрої здатні без втрат якості зображення здійснювати більш щільну компресію даних, ніж аналоги, що дозволяє передавати інформацію по каналах з низькою пропускною здатністю і помітно заощаджувати дорогоцінні гігабайти архіву. Ключовою особливістю професійного сімейства 4xxx є апаратна відеоаналітіка: виявлення особи, вторгнення, розфокусування, зміна сцени, аудіодетекція і функція Defog.
В основу всіх перелічених моделей покладені високочутливі 1/3-дюймові CMOS-сенсори (крім DS- 2CD4024F -A - 1/2.8"). Роздільна здатність новинок від 1.3 до 3 Мп, про що інформує третій цифра в назві. Пристрої призначені для роботи в режимі «день / ніч» та обладнані механічним ІЧ-фільтром для корекції колірної передачі в світлий час доби і збільшення рівня чутливості в темний. Підтримуються три потоки відео, стиснення знятих матеріалів проводиться за допомогою кодека H.264. Широкий динамічний діапазон (WDR) 120 дБ дозволяє фіксувати в чудовій якості сцени зі складним освітленням (у DS- 2CD4024F - A DWDR), функція тривимірного цифрового шумозаглушення (3D DNR) допомагає знизити рівень шумів. Є підтримка живлення по єдиному кабелю Ethernet ( PoE ) і слот для установки карт пам'яті стандарту microSD об'ємом до 64 Гбайт, що подвоює надійність збереження записуваної інформації.
Для оберігання електроніки від механічних пошкоджень, HikVision DS-2CD41x2FWD-I «одягнені» в міцні вандалозахисні корпуси.
Незаперечною перевагою всього асортименту мережевих камер HikVision є тривалість терміну гарантійних зобов'язань виробника - 5 років!
Для реалізації комплексних проектів на базі цієї або іншої продукції, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших рішень для безпеки та ефективної роботи підприємства!

\"\"