Seagate Kinetic: 4-Тбайт «революційний» HDD для хмарних ЦОД

05 / 11 / 2014

Один з найбільших виробників накопичувачів, компанія Seagate Technology, заявила про випуск нового «революційного» жорсткого диска Seagate Kinetic HDD. Новинка виконана на основі платформи Seagate Kinetic Open Storage і об'єднує відкритий протокол для об'єктного зберігання даних з технологією Ethernet. Як стверджують розробники, їх рішення дозволяє зменшити кількість рівнів програмної і апаратної інфраструктури, що, в свою чергу, спрощує архітектуру хмарних сховищ.
Новий жорсткий диск відрізняється порівняно невисокою вартістю експлуатації. Усунення рівня серверів зберігання даних в хмарних сховищах дозволить не тільки зменшити енергоспоживання, а й знизити витрати, пов'язані з управлінням. За рахунок використання Seagate Kinetic загальні операційні витрати можуть зменшитися на 50%.
Seagate називає свою новинку першою в галузі HDD з Ethernet-з'єднанням і відкритим об'єктним програмним інтерфейсом API. Ознайомчі зразки моделі ємністю 4 Тбайт вже доступні замовникам, а серійне виробництво стартує ближче до кінця поточного місяця.
Як зазначають розробники, платформа Seagate Kinetic Open Storage призначена для забезпечення найпростішої семантичної абстракції та максимального набору додатків за допомогою зручних програмних інтерфейсів (API), а також для максимально ефективного впровадження інноваційних рішень. Завдяки цим компонентам додатки відразу знаходять запам'ятовують пристрої і максимально використовують можливості систем зберігання даних.
У моделі зберігання даних Seagate Kinetic Open Storage є ряд відмінних особливостей:
Вилучені непотрібні рівні застарілого програмного і апаратного забезпечення.
Відсутня необхідність в рівні традиційного сервера зберігання.
Рівень зберігання надійно відділений від рівня обробки даних.
Стійки можна розмістити щільніше.
Кількість вентиляторів зведено до мінімуму.
Передача даних здійснюється за допомогою наявної транзитної матриці ЦОД (Ethernet).
Оперативне управління центром обробки даних спрощено, а ризики і витрати знизилися.

Якщо Вас зацікавила дана новинка – будь ласка звертайтесь за більш детальною інформацією до відповідальних менеджерів компанії «Техніка для бізнесу».
\"\"