Сенсаційні 3D принтери від Inno3D вже в нашому асортименті

01 / 04 / 2015

Компанія Іnno3D добре відома нам як виробник потужних відеокарт, адже це її основний профіль. Крім того, компанія має продуктові лінійки міні-комп'ютерів InBox, планшетів Pad та перехідників VEXT.

Проте, найнесподіванішим сюрпризом став анонс 3D-принтерів під власним брендом. На виставці CeBIT 2015 компанія Inno3D оголосила назви перших моделей – принтер М1 та принтер D1.

Inno3D обіцяє зробити доступними за ціною не лише 3D принтери, але й витратні матеріали до них.

\"\"

Серед плюсів своїх новинок виробник виділяє систему управління температурою середовища, в якому проводиться друк, а також тиху роботу. На 3D-принтерах вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплея з навігаційними клавішами, використовується технологія друку Fused Filament, яка передбачає формування об'ємних об'єктів за допомогою послідовного накладання ниток з одного і того ж матеріалу (поліактіда PLA або ABS-пластика), які з'єднуються між собою методом нагрівання. У принтері використовується одне сопло діаметром 0,4 мм. Максимальні габарити надрукованого об'єкту можуть сягати до 140 × 140 × 150 мм.

Компанія «Техніка для бізнесу», офіційний дистриб'ютор Inno3D на території України, після релізу 3D-принтерів представить анонсовані новинки у своєму асортименті.

Якщо точніше, 3D-принтери від Inno3D Ви зможете придбати у нас вже у ІІ кварталі цього року за попереднім замовлення.