Серія ДБЖ 9PX компанії Eaton отримала нагороду «Вибір Інженерів у 2013 році» (2013 Engineers’ Choice Award)

18 / 06 / 2013

Джерела безперебійного живлення серії 9PX компанії Eaton були визнані найкращими виробами у номінації «Електропостачання, Захист електроживлення, Джерела безперебійного живлення» читачами часопису «Контрол Інжиніринг» (Control Engineering) у конкурсі «Нагорода «Вибір інженерів у 2013 році» (2013 Engineers’ Choice Awards), який проводиться часописом.

Серія 9PX була вибрана з числа більш, ніж 100 номінацій у 29 категоріях виробів для управління, вимірювання та автоматизації, представлених споживачам у 2012 році. Співробітники часопису звузили перелік номінантів до обмеженого списку фіналістів перед тим, як професіонали галузі проголосували, щоб визначити вироби, які, на їхню думку, були винятковими з точки зору застосування технологічного прогресу, використання у галузі та впливу на ринок.

Серія 9PX отримала визнання, як ідеальне рішення для захисту енергопостачання для менеджерів у галузі інформаційних технологій та керівників підприємств, які мають середню та високу щільність встановленого ІТ-обладнання в комп’ютерних залах та невеликих центрах обробки даних на підприємствах промислових, виробничих, медичних та телекомунікаційних галузей.

Диференціюючи себе від конкуруючих виробів, серія 9PX забезпечує на 28 відсотків більше енергії, ніж традиційні ДБЖ і спроектована таким чином, щоб допомогти клієнтам контролювати споживання енергії, використовуючи неперевершені функції управління живленням та найкращий у своєму класі ККД, який становить більше, ніж 93 відсотки. Після суворих тестувань, що проводилися незалежними експертами, високі показники ефективності пристрою дозволили йому отримати кваліфікацію Енерджі Стар (ENERGY STAR® qualification), відзначаючи серію 9PX, як одних з найбільш ефективних ДБЖ на ринку.


Кожний пристрій серії 9PX оснащений мережевою картою та має встановлене розроблене компанією Eaton програмне забезпечення Intelligent Power Software, інноваційне поєднання в одному пристрої можливості керування енергопостачанням та програмного забезпечення із захисту енергопостачання, а також графічного рідкокристалічного інтерфейсу, який дозволяє відстежувати всі параметри електроживлення за допомогою одного дотику до кнопки.

Щоб отримати більш детальну інформацію про повний модельний ряд пристроїв та послуг Eaton, відвідайте сторінку: www.eaton.eu/powerquality