Сканер Canon IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic - ідеальний компаньйон для навчання

01 / 04 / 2024

Сканер Canon IRIScan Desk 6 Pro Dyslexic - унікальний інструмент для людей з дислексією. Цей сканер є результатом кропіткої 35-річної праці виробника в галузі розробки інноваційних технологій для розширення можливостей користувачів, які цього потребують. Сегмент ринку, для якого розроблявся сканер – це люди з дислексією - недугом, який характеризується проблемами з читанням.

Ідеальний компаньйон для навчання допомогає не лише в читанні, а й у письмі та орфографії завдяки спеціальній програмі Readiris Dyslexic. Програма допомагає виконувати шкільні завдання і полегшує життя дорослих та дітей. Це інноваційне програмне забезпечення відчутно спростить життя тим, хто бореться з дислексією та всіма пов’язаними з нею станами, а саме - диспраксією, дисфазією, дисграфією і дизортографією.

Сканер Canon IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic допоможе компенсувати труднощі із навчанням, пов’язані з дислексією. Його можна використовувати як для самостійної роботи, так і для медичної терапії.

Це простий інструмент, яким може користуватися кожен:

  • простий, зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • читайте вголос усі типи книг, документів і цифрових файлів;
  • збільшуйте та зменшуйте текст для кращої читабельності;
  • читайте будь-який документ вголос по одному слову, фразі або цілому реченню;
  • налаштовуйте швидкість відтворення швидше або повільніше відповідно до свого власного темпу засвоєння інформації або повторюйте, доки не виправите орфографію та вимову;
  • ПЗ сумісне з синтезом мовлення MS Windows та розпізнає 138 мов світу;
  • легко редагуйте текст, який читаєте, і експортуйте файл як зображення (JPEG), аудіо (MP3/WAV), PDF або Docx;
  • Readiris Dyslexic постачається зі сканером IRIScan Desk для сканування книг і документів розміром до A3.

Сканер Canon IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic оснащений всіма необхідними інструментами для формування незалежності у людей з дислексією. Він відкриває перед ними можливості та дозволяє покращити якість життя.

Відеоогляд Canon IRIScan Desk 6 Pro A3 Dyslexic можна подивитись ТУТ.

Крім цієї моделі, в асортименті нашої дистрибуції є широкий спектр інших настільних та портативних сканерів.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви у пошуку постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера на нашому сайті, і ми вам зателефонуємо!