Сонячні панелі UGREEN: енергія сонця для подорожей та блекаутів

17 / 06 / 2024

Використовуйте силу сонця! Сонячні панелі UGREEN Solar Panel допоможуть вивчати дику природу, подорожувати або підготуватись до надзвичайних ситуацій. Це чудове рішення в галузі зеленої енергетики, яке перетворює сонячне світло на електрику. Вона забезпечить вашу електростанцією енергією, необхідною для живлення електроприладів.

Сонячні панелі UGREEN SOLAR PANEL SC100 100W IP67 MPPT XT60+MC4 (15113) і UGREEN SOLAR PANEL SC200 200W IP67 MPPT XT60+MC4 (15114) перетворюють в електрику до 23 % сонячного світла, що дозволяє отримувати «зелену» енергію навіть при похмурій погоді.

Використовуйте дві сонячні панелі потужністю 100 Вт та поповнюйте заряд портативної електростанції UGREEN PowerRoam 600 до 100% за 4 години.

UGREEN Solar Panel виготовлені з застосуванням технології ламінування. Вони є довговічними за рахунок покриття ETFE, а клас водонепроникності IP67 захищає пристрої від бризок води.

Ви можете переносити сонячні панелі UGREEN як портфель за допомогою ручки, адже пристрій має складний дизайн та невелику вагу. У складеному вигляді її зручно зберігати у невеликих приміщеннях чи перевозити в транспорті.

Вбудовану регульовану підставку можна встановити під різними кутами майже в будь-якому місці для оптимального захоплення прямого сонячного світла. Вбудований контролер MPPT автоматично відстежує та контролює оптимальні значення струму та напруги для максимальної енергоефективності.

Для ще більш потужної сонячної генерації - 680 Вт/год – маємо в асортименті для партнерів електростанцію UGREEN PowerRoam, яка безпечно та безперебійно живить електрообладнання при відсутності мережі, працює як ДБЖ та може живитися від сонячних панелей. Наприклад, одна панель потужністю 200 Вт зарядить станцію до 100% всього за 4 години.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Розширюйте асортимент своїх магазинів сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів UGREEN в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом UGREEN з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.