Спеціалізований монітор BenQ BL2710PT – ноу-хау для дизайнерів!

09 / 10 / 2014

Перший монітор BenQ для CAD/CAM – це досконале рішення, старанно спроектоване для задоволення потреб фахівців, котрі працюють з PTC, SolidWorks, AutoCAD, Maya чи іншим програмним забезпеченням для CAD/CAM. Технологія усунення мерехтіння, 100% відтвореня sRGB, різноманітні можливості підключення (входи DP, HDMI, порти USB3.0 та інш), програмне забезпеченням Display Pilot та унікальний режимом CAD/CAM зроблять роботу ще зручнішою та продуктивнішою
Завдяки роздільній здатності WQHD (2560x1440 пікселів) та більш щільному розташуванню пікселів, ви матимете чудову нагоду використовувати на 77% більше робочого простору у порівнянні зі звичайними моніторами.
А широкий спектр налаштувань підставки: висота, кути нахилу та повороту дозволяють індивідуально налаштувати робоче місце.
Унікальний режим для CAD/CAM спеціально розроблений для підвищення ефективності роботи та зменшення втоми очей. Завдяки вищій контрастності кольорів ви легко відрізнятимете кожну відображену смужку та не пропустите жодної лінії під час креслення!
Щоб чітко розрізняти дрібні текстури на темних ділянках, BenQ розробив анімаційний режим, котрий посилює яскравість темних ділянок, але не призводить до надлишкової яскравості світлих об’єктів. Завдяки десяти рівням яскравості, режим анімації забезпечує комфорт та простоту роботи, про які мріє кожний інженер.
Функція Auto Pivot фіксує рух монітора та автоматично повертає відображений контент в динамічному режимі. Клацнувши на іконку функції розділення екрану, усі вікна рівномірно розподілятимуться й відображатимуться на екрані, що дозволяє порівнювати всі проектні роботи.
Тонка рамка візуально надає монітору яскравішого й більшого вигляду. У багатоекранних конфігураціях з підтримкою одного чи більше пристроїв тонка рамка здається менш докучливою та ефективно розширює робочий простір.
Два порти USB 3.0 на бічній частині екрану дозволяють підключати весь потрібний контент без зайвих зусиль, та забезпечують надшвидку передачу даних.
Технологія усунення мерехтіння позбавляє мерехтіння на всіх рівнях яскравості зображення, значно зменшує втому очей під час роботи. Звичайні світлодіодні LCD екрани мерехтять до 200 разів за секунду. Ваші очі можуть не помічати цього, однак, безумовно, відчувають.
Кожен монітор випромінює світло у синьому спектрі, що є одним з найважливіших факторів для очей, їх втоми, головного болю та порушень сну. Унікальна технологія зменшення синього кольору від BenQ створена для вирішення повсякденних проблем та надає змогу безпечно працювати з ПК. Переходьте до одного з чотирьох попередньо встановлених режимів зменшення синього кольору за допомогою сполучення клавіш OSD (мультимедіа – зниження на 30%, перегляд веб-сторінок – зниження на 50%, Office – зниження на 60%, читання – зниження на 70%) і захистіть свої очі без обмежень візуального задоволення!
Корпоративним користувачам часто доводиться читати документи з монітора. Режим читання налаштовує яскравість екрану, коефіцієнт контрастності та різкість, щоб забезпечити таке ж легке читання, як з друкованих документів, але без жодних витрат на поліграфію.
Також екран монітора автоматично збільшує яскравість в умовах надмірного зовнішнього освітлення та зменшує її в умовах сутінок чи темного навколишнього середовища.
Функція інтелектуального нагадування підказує вам, що настав час зробити перерву в роботі, коли мине попередньо заданий 20-, 40-, 60- і 100-хвилинний часовий проміжок.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, вже представляє анонсовану новинку у своєму асортименті та запрошує Вас здійснювати замовлення!

\"\"