Справжня міць: нове покоління TRASSIR DuoStation

11 / 03 / 2014

Провідний розробник і постачальник професійних рішень охоронного телебачення - компанія DSSL представила три моделі мережевих реєстраторів TRASSIR DuoStation нового покоління, орієнтованих на проекти з підвищеними вимогами: TRASSIR DuoStation AnyIP 16, TRASSIR DuoStation AF 32 і TRASSIR DuoStation AnyIP 32. Один такий здатний забезпечити тривале зберігання архіву системи відеоспостереження чималого офісу, рітейл-компанії або великої території транспортного підприємства.
Лінійка реєстраторів TRASSIR DuoStation побудована на базі операційної системи Linux TRASSIR OS з універсальним виконанням у єдиному інтерфейсі. Тобто після завантаження NVR ви відразу опиняєтеся у професійній оболонці TRASSIR, звідки здійснюються налаштування не тільки самої системи безпеки та її компонентів, але і всі стандартні маніпуляції, що робляться у звичайній ОС (зміна роздільної здатності екрану, підключення зовнішніх накопичувачів і т.д.). При цьому налаштування реєстратора може проводитися як з нього, так і віддалено по мережі за допомогою Web або TRASSIR Client. ПЗ TRASSIR розташовується на окремому Flash - розділі і відкриває широкий діапазон функціональних можливостей. На випадок серйозних збоїв чи інших нештатних ситуацій реєстратори застраховані можливістю повного відновлення системи до рівня заводських налаштувань TRASSIR Recovery.
Новинки доступні в 16 і 32- канальній версіях і дозволяють підключити до 32 IP- відеокамер. Старші TRASSIR DuoStation поділяються на модифікації AF 32 і AnyIP 32. Абревіатура говорить про сумісність NVR з мережевим обладнанням виробників IP-камер.
Для забезпечення найкращої якості відображення відеореєстратори сімейства «DuoStation» оснащені двома роз'ємами HDMI, також присутній DVI-вихід. VGA-підключення здійснюється через перехідник DVI- VGA ( в комплект не входить). Доступний безкоштовний мережевий клієнт, у тому числі мобільні додатки для iOS і Android, а також опційне розширення функціоналу інтелектуальними модулями: 1 канал SIMT ( ActiveSearch + , ActiveDome + ) або AutoTRASSIR.