Стильний 23,8-дюймовий IPS-монітор з Full HD від компанії AOC

09 / 09 / 2019

3-стороння безрамкова конструкція моделі 24E1Q від AOC з обтікаючими лініями дозволяє зручно працювати з деякими моніторами. Точні, насичені кольори завдяки IPS-панелі з розширенням Full HD. Універсальні функції, такі як динаміки та широкі можливості підключення (VGA, HDMI та DP). Сертифікат екологічної безпеки.

Розширення Full HD        

Хочете подивитись фільм Blu-ray в повноцінній якості, насолоджуватись іграми з високим розширенням або читати чіткі тексти, використовуючи офісні програми? Завдяки розширенню Full HD 1920 x 1080 пікселів даний монітор дозволить Вам це. Щоб Ви не дивилися, розширення Full HD дозволить не упустити навіть найдрібніші деталі без застосування найновішого відеоадаптера або інтенсивному використанні системних ресурсів.

Display Port

Як найсучасніший стандарт інтерфейсів дисплеїв від VESA, DisplayPort також може передавати звук, USB та інші форми даних.

Вбудовані динаміки

Вбудовані динаміки дозволяють легко спілкуватися з сім’єю, друзями та колегами. А під час гри, перегляду фільмів та прослуховування музики Ви можете насолоджуватись якісним звуком без необхідності підключення зовнішніх динаміків.

Панель IPS

Неважливо, переглядаєте Ви фотографії, відео, верстку журналу в InDesign, чи граєте в улюблену гру – компанія AOC хоче, щоб все виглядало неперевершено незалежно від кута огляду. Саме тому цей дисплей оснащений передовою IPS-панеллю, яка гарантує яскраві кольори та пропонує широкий кут огляду. Таким чином, зображення завжди виглядає бездоганно та точно, незалежно від того під яким кутом на нього дивитесь Ви, Ваші колеги чи друзі, які стоять чи сидять поруч з Вами.