Система домашнього відеоспостереження D-Link: Ви побачите усе!

05 / 10 / 2012

Шановні партнери, пропонуємо до Вашої уваги систему домашнього відеоспостереження D-Link!

Що таке відеоспостереження? Це, перш за все, безпека. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для дому Ви можете вести запис усього, що відбувається навколо і всередині житла. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією, не виходячи з дому, і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темний час доби. По-третє, сучасні системи відеоспостереження дозволяють переглядати відеоархів або «живе» відео через Інтернет на будь-якому комп'ютері, смартфоні або планшетному ПК.

Пропонуємо оптимальний варіант недорогої системи відеоспостереження на базі мережевого накопичувача DNS-325. Функцію відеореєстратора буде виконувати доповнення «DNS-325 Surveillance Station Package». Перед встановленням додатку рекомендується оновити прошивку на DNS-325. Поточну версію прошивки і Add-on можна взяти на http://dlink.ua/dns
Приклад використання домашнього відеоспостереження:
Add-on «DNS-325 Surveillance Station Package» підтримує до 4-х IP-камер. Для даного рішення було обрано наступне обладнання:
• Мережевий дисковий масив: DNS-325
• IP-камери: DCS-930L, DCS-932L, DCS-2210.
• Комутатор: DES-1008A/C3A
DNS-325 - Мережевий дисковий масив ShareCenter Shadow з 2-ма відсіками для жорстких дисків. Безпечний доступ до загальних файлів локально або через Інтернет Використання мережевого дискового накопичувача ShareCenter дозволяє організувати доступ до документів, файлів, медіа файлів спільно з іншими користувачами в домашній або офісній мережі. Завдяки вбудованому FTP-серверу і файловому web-серверу можливий також віддалений доступ до файлів через Інтернет. DNS-325 забезпечує захист даних, надаючи доступ до файлів по локальній мережі або Інтернет тільки певним користувачам або групам з правом зчитування або зчитування / запису

DCS-930/932L - компактні IP-камери для малого офісу і дому. На відміну від стандартних web-камер, DCS-930/932L є повноцінною системою з вбудованим процесором і web-сервером, який передає високоякісне відеозображення системі відеоспостереження і безпеки. Проста встановлення і інтуїтивний Web-інтерфейс забезпечують легку інтеграцію з Ethernet / Fast Ethernet або безпровідною мережею 802.11n. DCS-930/930L також має функції віддаленого управління і виявлення руху для комплексного і ефективного вирішення питання домашньої безпеки.

DCS-2210 - компактна IP-камера з підтримкою Full HD. DCS-2210 - універсальне рішення для відеоспостереження будинку і невеликого офісу в умовах низького освітлення. Завдяки двомегапіксельному сенсору високої роздільної здатності і вбудованому ІЧ-підсвічуванню, можливе спостереження в приміщенні навіть у повній темряві. Камера також має вбудований ICR-фільтр, що робить її придатною як для денного, так і для нічного застосування. DCS-2210 підтримує живлення через Ethernet (PoE), тож камера може бути розміщена в місцях, де розетка відсутня.

DES-1008A/C3A - некерований комутатор з 8 портами 10/100Base-TX Комутатор оснащений 8 портами 10/100 Мбіт / с, що дозволяють невеликій робочій групі легко підключатися до вже наявних мереж Ethernet і Fast Ethernet. Це можливо завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість і працювати за стандартами 10BASE-T і 100BASE-TX, а також в режимі передачі ніпів/повний дуплекс.

Система відеоспостереження на базі накопичувача DNS-325 не вимагає встановлення додаткового ПЗ, використовується стандартний Internet Explorer, і надається наступний функціонал:
• Перегляд до 4-х камер в режимі реального часу
• Перегляд відеоархіву
• Додавання нових камер як в ручну, так і за допомогою вбудованої системи пошуку з автоматичним визначенням моделі камери
• Налаштування параметрів аудіо / відео на камерах безпосередньо з «Surveillance Station»
• Розклад запису для кожної камери; вбудований калькулятор розрахунку обсягу відеофайлів за добу; вказівка ​​збереження відеоархіву по кількості днів або дисковому обсягу
• Задача способу запису: писати завжди (Continuous), після спрацьовуванню датчика руху (Motion Detection), після спрацьовуванню датчика I / O (Alarm), після спрацьовуванню датчиків руху і I / O (Motion Detection and Alarm)
• Відправлення повідомлень про подію по E-Mail і / або SMS
• Візуалізація розміщення камер на плані приміщення • Можливість збереження резервних копій відеоархіву на іншому дисковому накопичувачі
• Перегляд стану камер і журналу роботи

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор мережевого обладнання D-Link в Україні, пропонує до Вашої уваги широкий асортимент продукції виробника.