Техніка для бізнесу - дистриб’ютор Huawei Consumer BG в Україні!

08 / 12 / 2020

Компанія «Техніка для бізнесу», як ІТ-дистриб’ютор, представляє в Україні велику кількість відомих виробників комп’ютерної, цифрової та офісної техніки, тепер розширює свій дистрибуційний портфель, отримавши статус проектного дистриб’ютора конс’юмерських рішень компанії Huawei Consumer BG.

Як одна з трьох бізнес-груп Huawei, компанія Huawei Consumer BG постачає на ринок: смартфони, ноутбуки, планшети, мобільні пристрої широкосмугового доступу, пристрої сімейного користування, хмарні сервіси, смарт-гаджети (смарт-годинники, фітнес-годинники).

Новий партнерський статус дозволяє компанії «Техніка для бізнесу» забезпечити своїм клієнтам вигідні умови співпраці в реалізації проектів у корпоративному сегменті. Фокус в наших партнерських стосунках на мобільні пристрої, ноутбуки та мобільні пристрої широкосмугового доступу Huawei.

В модельному ряді HUAWEI представлені декілька моделей ноутбуків: HUAWEI MateBook X Pro 2020 на базі процесорів 10-го покоління Intel Core, 14” ноутбук HUAWEI MateBook D 14 на базі процесорів серії AMD Ryzen 5 3500U та 15,6” ноутбук HUAWEI MateBook D 15 на базі процесорів серії AMD Ryzen 5 3500U та AMD Ryzen 7 3700U. Підбір конфігурації можливий згідно побажань замовника при реєстрації проектного звернення. Модельний ряд смартфонів та планшетів HUAWEI достатньо широкий, тож можна підібрати конфігурацію під потреби замовника..

Huawei — провідний всесвітній постачальник рішень для інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), інтелектуальних пристроїв з інноваційним підходом. Використання даних рішень слугуватимуть модернізації бізнес-процесів, а Техніка для бізнесу, як дистриб’ютор Huawei Consumer BG, сприятиме швидкому і вигідному вирішенню поставлених задач.

Запрошуємо до співпраці!

Запити просимо надсилати заповнивши форму