«Техніка для бізнесу» - генеральний ІТ-партнер урочистої презентації «Фізики майбутнього» - найкращої книги ХХ Форуму видавців!

17 / 09 / 2013

Найкращою книгою 20-го ювілейного Форуму видавців, що відбувся у Львові 12-15 вересня цього року, було визнано світовий бестселер відомого фізика-теоретика Мічіо Кайку «Фізика майбутнього» (переклад з англійської Анжели Кам'янець).
12 вересня 2013 року о 15 год. в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка львівське видавництво “Літопис” провело урочисту презентацію книги, що відбулась за підтримки генерального ІТ-партнера заходу – компанії «Техніка для бізнесу».
В академічному світі Мічіо Кайку відомий не лише як науковець, творець теорії «сильного поля», але й як натхненний популяризатор науки, автор численних теле і радіопрограм, в яких він пропагує науково-інноваційні ідеї, що змінюють щоденне життя людини та культуру повсякдення.
У своїй книжці автор досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ за останніх сто років, трансформують наше життя в наступному сторіччі. Книжка ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями.
Майбутнє комп'ютера, штучного інтелекту, медицини, енергії, космічних подорожей і навіть майбутнє багатства - про це все можна дізнатися з книги Мічіо Кайку «Фізика майбутнього»!