«Техніка для бізнесу» - Генеральний ІТ-партнер відділення НОК України у Львівській області!

27 / 05 / 2013

Нещодавно Відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області та компанія «Техніка для бізнесу» уклали угоду про співпрацю, що полягає в спільному розвитку проекту «Нагородження кращого спортсмена місяця Львівщини».

У такий спосіб, керуючись принципами соціальної відповідальності бізнесу, один з лідерів українського ІТ-ринку робить свій внесок у популяризацію спорту й здорового способу життя як соціально важливого явища. Додаткова мотивація спортсменів сприятиме їхнім досягненням та зростанню міжнародного іміджу України, що особливо важливо в контексті підготовки до масштабних міжнародних змагань.

В рамках проекту, виконком відділення НОК України у Львівській області шляхом відкритого голосування обирає кращого спортсмена місяця серед атлетів Львівщини – переможців та призерів змагань всеукраїнського, європейського або світового масштабу з олімпійських видів спорту.

На переможця та його персонального тренера чекає урочиста церемонія за участю членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, представників влади, спортивних організацій і федерацій та партнера проекту. «Техніка для бізнесу» нагороджуватиме лауреатів електронними книгами Pocket Book, що завдяки легкості та багатофункціональності стануть незмінними супутниками своїх власників у подорожах і на дозвіллі опісля виснажливих змагань на тренувань!

Про відділення НОК України у Львівській області:
Відділення НОК України у Львівській області сформовано 18 травня 1995 року. За майже 20-річну історію діяльності відділення ефективно сприяє розвиткові олімпійського руху на Львівщині, підтримці провідних спортсменів-олімпійців та популяризує здоровий спосіб життя серед різних груп населення.

Від 21 травня 2013 року відділення очолює голова Львівської облдержадміністрації, дворазовий чемпіон світу з водно-моторного спорту Віктор Шемчук.

Відділення НОК України у Львівській області входить до п'ятірки найкращих в Україні. Основу відділення у Львівській області складають 32 обласні федерації з олімпійських видів спорту.

Відділення активно долучається до проведення Всеукраїнських спортивно-масових заходів НОК «України» - Олімпійський день, олімпійське літо, олімпійський урок, олімпійський тиждень, олімпійське лелеченя, олімпійська листівка, олімпійська книга, церемонії підняття Прапорів НОК України та Державного прапора тощо.