«Техніка для бізнесу» - кращий бізнес-партнер по продажу рішень Express Seller в регіонах у 2012-му році!

06 / 08 / 2013

Нещодавно компанія «Техніка для бізнесу» була відзначена дипломом компанії IBM в номінації «Кращий бізнес-партнер по продажу рішень Express Seller в регіонах у 2012-му році» на партнерській конференції IBM System x Partners Academy у Києві.
Відповідальні менеджери «Техніки для бізнесу» - Костянтин Медведєв та Олена Смирнова, котрі зробили чималий внесок для успішної реалізації багатьох проектів на базі рішень IBM, прийняли почесний диплом та привітання від керівника напрямку по роботі з бізнес- партнерами IBM – Наталії Лехан. Також у рамках заходу були представлені актуальні рішення виробника, інформаційні ресурси та інструменти IBM System x.
«Техніка для бізнесу»  - єдиний авторизований сервіс-партнер IBM на західній Україні, пишається почесним статусом виробника, а наші клієнти завжди можуть розраховувати на фахову підтримку та відмінний сервіс!

 

IBM є світовим лідером у галузі інновацій. Стратегія компанії полягає в підтримці та стимулюванні науково-дослідної діяльності. Щорічні інвестиції IBM в цю сферу становлять не менш ніж 6 млрд. доларів США, завдяки чому ось вже 19 років поспіль фахівці корпорації щорічно реєструють більше патентів, ніж будь-яка інша компанія в світі. Зокрема, в 2012 році було понад 6000 патентів.
Детальнішу інформацію про IBM та її продукти можна знайти за посиланням: http://www.ibm.com/ua