«Техніка для бізнесу» лауреат Національного конкурсу з якості «100 кращих товарів України» 2015

06 / 10 / 2015

01 жовтня 2015 року відбулося відкриття щорічної виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник», що проходить під патронатом Президента України та триває упродовж шести днів.
Основною метою заходу є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.
Цьогоріч до ярмарку долучилася велика кількість нових підприємств. Загалом, у цьому заході бере участь рекордна кількість учасників – 75 компаній та понад 20 представників малого бізнесу. 
У рамках виставки-ярмарку пройшла 12 урочиста церемонія нагородження підприємств-фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2015 році.
З гордістю хочемо заявити, що серед фіналістів у номінації "Роботи/послуги, які виконуються/надаються у побутовій та виробничій сферах" і наша компанія! 
До речі, ми другий рік поспіль отримуємо нагороду у цій номінації за різні продукції.
Експертною комісією «Техніка для бізнесу» була визнана найкращою у напрямку "Розробка, побудова слабострумної інфраструктури та систем електроживлення для підприємств".
Для нас надважливі участь та перемога у такому конкурсі, оскільки ми в черговий раз можемо показати споживачу якість наших послуг, їх відповідність стандартам та вимогам. До того ж, це дає нам можливість підвищити конкурентоспроможність власної продукції та авторитет свого підприємства як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках. 
Нагадаємо, «100 кращих товарів України» - це конкурс, що проводиться під патронатом Президента України з 2003 року та має статус Національного конкурсу з якості.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"