«Техніка для бізнесу» - лауреат в конкурсі «Кращий проект СКС - 2014»!

08 / 04 / 2015

8 квітня 2015 року пройшла 10-а галузева конференція «СКС та Відеонагляд 2015 – інтелект і додатки», організатором якої виступає журнал «Сети & Бизнес».

Свої рішення, проекти, нові тенденції ринку СКС, а також відеоспостереження в рамках доповідей та виставкової експозиції представили провідні гравці українського ринку: Simon, Partizan, Flexel, IPCOM, IQ Trading, Panduit, Qnap, TE Connectivity, Western Digital, Мегатрейд, СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА, Юнітоп, Verna, АМІ, Корпорація «Альтіс-Холдинг», С3 Холдинг, Мережевий стандарт, Техніка для Бізнесу, ЕСЕНДТІ Україна.

В черговий раз компанія «Техніка для бізнесу» підтверджує своє лідерство на ринку України, перемагаючи в номінації «Кращий проект СКС для бізнес-центру 2014» (проект бізнес-центр «Матриця» м. Львів). Це результат нашого професіоналізму та плідної співпраці з партнерами.

\"\"

Нагадаємо, що «Техніка для бізнесу» в 2014 р. здобула перемогу одразу в двох номінаціях - «Кращий проект СКС для системи відеоспостереження 2013» та «Кращий проект СКС готельно-офісного центру 2013».

Ми висловлюємо подяку організатором конференції та всьому колективу журналу «Сети & Бизнес» за хорошу організацію конференції та дякуємо за визнання, що слугуватиме нам мотивацією для подальших досягнень.