«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор FSP Power Solution

18 / 06 / 2020

Тайвань-Менхенгладбах-Львів, 17 червня 2020 року - компанія FSP Power Solution GmbH, офіційний представник FSP Technology Inc. на території України й країн СНД, повідомляє про підписання дистриб’юторського контракту по блоках живлення та корпусам для ПК з компанією «Техніка для бізнесу».

“Ми раді повідомити про старт співпраці з компанією «Техніка для бізнесу»,- каже Карім Ласкрі, директор з продажу на території України й країн СНД компанії FSP Technology. – Ми впевнені, що спільними зусиллями ми покращимо доступність продукції на ринку, підсилимо впізнаваність бренду та покращимо комунікації між всіма учасниками каналу збуту».

“Це є важливе рішення для нашої компанії. Висока якість продукції FSP Group та наш великий досвід роботи на ІТ-ринку України відкривають ще більші можливості для обох сторін”, – додає генеральний директор компанії «Техніка для бізнесу» Ростислав Молочник

Перші замовлення вже виготовлені й готові до відвантаження. Вони будуть доступні партнерам компанії «Техніка для Бізнесу» найближчим часом.

 

Про FSP Group:

Піонер індустрії виробництва блоків живлення для ПК, який першим у світі випустив блок живлення стандарту ATX, фундаменту сучасного виробництва ПК, компанія FSP Group і сьогодні виробляє надійні інноваційні блоки живлення для великого спектра пристроїв обчислювальної техніки. Використання продукції FSP Group світовими виробниками обчислювальної техніки служить безумовним визнанням розумного якості виробів і відмінних умов щодо підтримки й співпраці.

Крім того, компанія FSP Group, створюючи міжнародний зелений бренд, постійно здійснює науково-дослідну діяльність, розвиває альтернативну енергетику, створюючи надефективні продукти з оптимальним терміном служби.

Прагнучи до філософії сталого еколого-соціально-економічного розвитку, FSP Group створює міжнародний зелений бренд, слідуючи концепції БЕЗПЕКА, СТАБІЛЬНІСТЬ, ЕКОНОМІЧНІСТЬ - тим самим виконуючи корпоративні соціальні зобов'язання.