«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор модулів пам'яті AMD memory в Україні!

16 / 05 / 2012

Компанія «Техніка для бізнесу» вже не перший рік підтримує тісні партнерські взаємини з корпорацією AMD, представляючи широкий асортимент в своєму продуктовому портфоліо.

Лояльність і професійний підхід «Техніка для бізнесу» до просування продукції AMD не раз були відзначені нагородами та вдячністю виробника.

Ще одним підтвердженням продуктивного співробітництва між компаніями є факт присвоєння компанії «Техніка для бізнесу» статусу офіційного дистриб'ютора модулів пам'яті AMD memory в Україні.

Цей факт, безсумнівно, відкриває нові перспективи для подальшого більш тісного співробітництва! Пам'ять AMD представлена ​​лінійками Entertainment, Performance, а також Radeon Edition, яка незабаром з'явиться на ринку. Продукція пам'яті AMD memory призначена для задоволення потреб широкого кола користувачів комп'ютерних пристроїв, включаючи і самих вимогливих геймерів та ентузіастів.

Тактова частота модулів серії Entertainment Edition становить 1333 МГц і 1600 МГц. Серія Performance Edition підтримує тактову частоту 1600 МГц і вище, а Radeon Edition працює на тактовій частоті від 1866 МГц і буде призначена для ентузіастів. На даний момент «Техніка для бізнесу» представляє в своєму асортименті модулі Entertainment і Performance, однак планується, що незабаром до них долучиться і Radeon Edition.

Модулі налаштовані, випробувані і сертифіковані для широкого спектру платформ, забезпечують чудову продуктивність і відрізняються привабливою ціною в порівнянні з аналогами, про що свідчать і численні нагороди зарубіжних і вітчизняних тестових лабораторій, які мали можливість випробувати новинки в дії.

Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) - американський виробник інтегральної електроніки. Другий за величиною виробник x86 і x64-сумісних процесорів, а також найбільший постачальник графічних процесорів, чипсетів для материнських плат і флеш-пам'яті. Корпорація була заснована в 1969 році, а в 1975 році AMD випускає Am1902, свою першу плату оперативної пам'яті. Продукція AMD завжди відрізняється привабливим співвідношенням продуктивності і демократичністю цін.