Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Vention

13 / 05 / 2021

Провідний ІТ-дистриб'ютор, компанія «Техніка для бізнесу» розширила свій дистрибуційний портфель брендів і відтепер є офіційним дистриб’ютором ТМ Vention в Україні. Це партнерство дозволяє нам вже найближчим часом забезпечувати українських користувачів високоякісною продукцією споживчої електроніки.

Vention Technology Limited заснована у 2011 році у місті Гонконг. Компанія є однією з провідних компаній у світі виробників професійної кабельної, мультимедійної продукції, пристроїв та аксесуарів високої якості, яка підтверджена міжнародними сертифікатами ISO 9000. Окрему увагу виробник приділяє дизайну своєї продукції та співпрацює з дизайнерською командою з Німеччини. За допомогою продукції Vention користувачі можуть поєднати аудіо-відео компоненти для дому, автомобіля та професійного використання, а також комп’ютери, споживчі товари та інше обладнання.

Завдяки колосальному досвіду в розробці аудіо-відео дизайну та досвіду споживачів, інженери компанії створюють інноваційні кабелі високої продуктивності, пристрої та споживчі аксесуари, які роблять Vention лідером цієї галузі.

В історії компанії налічується більш ніж 25 міжнародних патентів. Vention постійно вивчає та розвиває нові передові технології, аби задовільнити потреби галузі споживчої електроніки. Виробник надає 1 рік гарантії на всю свою продукцію.

Асортимент продукції Vention буде доступним партнерам компанії «Техніка для бізнесу» вже найближчим часом.

Детальніше про те, як стати нашим дилером тут