«Техніка для бізнесу» - офіційний технічний партнер фестивалю сучасного польського кіно

01 / 10 / 2012

Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком”, організований Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові, став найбільшою культурною подією, що поширювала сучасну польську кінопродукцію у Львові, та водночас одним з найбільших такого типу проектів у цілій Україні. Протягом 10 днів у мережі «Кінопалац» було продемонстровано 31 фільм у близько 80 кіносеансах, також відбулось кільканадцять супроводжуючих заходів за участю спеціальних гостей.

Основною метою організатора було ознайомлення глядачів з останніми витворами польського кіномистецтва, а також зміцнення позитивного іміджу Польщі в очах мешканців та гостей міста Лева.

Компанія «Техніка для бізнесу», котра із задоволенням підтримала ініціативу Консульства РП, виступила у ролі офіційного технічного партнера та забезпечила необхідне технічне оснащення для проведення заходу на відповідно високому рівні.

Ми пишаємось тим, що наш асортимент продуктів та послуг, а також професійний рівень фахівців, відповідають найвищим вимогам заходів міжнародного рівня.