«Техніка для бізнесу» - офіційний технічний партнер ІІ Перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

04 / 10 / 2013

Організований Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові, 4-13 жовтня пройде ІІ Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком», що має за мету популяризацію польського кіно у Львові. Відвідувачам заходу буде представлено 26 найновіших художніх, документальних та анімаційних польських стрічок – всі адаптовані для українського глядача (субтитри, дубляж).
Цільова аудиторія заходу - шанувальники якісного європейського кіномистецтва, українські глядачі, зацікавлені польською культурою та мовою, польська громада м. Львова, учні польських шкіл та студенти ВНЗ.
Минулорічний показ відвідали близько 8 тисяч глядачів, тож в цьому році організатори сподіваються на більшу кількість відвідувачів. Не менш насиченою буде програма супроводжуючих подій, в рамках якої відбудеться 11 заходів. Окрім кінопоказів, гостям будуть запропоновані лекції про польське кіно та діячів, тематичний квест у Стрийському парку та фотовиставка.
Компанія «Техніка для бізнесу», котра із задоволенням підтримала ініціативу Консульства Республіки Польща, виступила у ролі офіційного технічного партнера та забезпечила необхідне технічне оснащення для проведення заходу на відповідно високому рівні.
Ми пишаємось тим, що наш асортимент продуктів та послуг, а також професійний рівень фахівців, відповідають найвищим вимогам заходів міжнародного рівня.