«Техніка для бізнесу» - офіційний технічний партнер ІІІ Конгресу культури Східного партнерства «Місія культури в часи криз»

07 / 09 / 2015

Так, 4-6 вересня у Львові відбувався ІІІ Конгрес культури Східного партнерства «Місія культури в часи криз» за підтримки компанії «Техніка для бізнесу». Попередні мистецькі форуми програми Східного партнерства були організовані Польщею за підтримки країн-членів Європейського союзу у 2011 та 2013 роках у місті Любліні. Вперше за час свого існування Конгрес обрав своєю локацією Україну, бо розмовляти про місію культури в часи криз як провокатора змін актуально саме тут і саме зараз – у країні, де йде війна. Так, під час церемонії відкриття відбулась передача естафети Конгресу від Любліна до Львова, участь в якій взяли віце-президент міста Люблін Кшиштоф Коморський та міський голова Львова Андрій Садовий.

Понад 600 учасників з 20 країн світу – діячів мистецтва, менеджерів та аніматорів культури, представників міністерств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та мас-медіа – мали унікальну змогу зустрічатися та дискутувати під час рівноправних робочих зустрічей та семінарів на п’яти тематичних панелях: «Криза європейських цінностей», «Культурна політика та економіка культури», «Комунікації культури», «Страх у культурі/культура страху» та «Мистецтво як провокатор змін».

Впродовж цих днів були цікаві дискусії та прекрасні спікери. Тим, кому пощастило почути мудрість, можна лише заздрити.

Нагадаємо, IІІ Міжнародний Конгрес культури Східного Партнерства «Місія культури в часи криз» проходив під патронатом Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Міністерства культури Польщі, Міністерства культури Грузії, Міністерства культури Молдови, Міністерства культури України, Міністерства освіти України.

Компанія «Техніка для бізнесу» виступила у ролі офіційного технічного партнера та забезпечила необхідне технічне оснащення для проведення заходу на відповідно високому рівні.
Ми пишаємось тим, що наш професіоналізм відповідає найвищим вимогам заходів міжнародного класу.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"