«Техніка для бізнесу» - офіційний технічний партнер IV Перегляду сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

09 / 10 / 2015

Сьогодні, 9 жовтня, стартував IV Перегляд найновішого польського кіно „Під Високим Замком”, організований Генеральним консульством Республіки Польща у Львові.

Напередодні, 7 жовтня, організатори Перегляду дали пресконференцію в "Кінопалаці" на вулиці Театральній, 22. В зустрічі з журналістами взяли участь: консул Сильвія Андуяр – співкоординатор проекту, Дмитро Можаровський – директор „Кінопалацу”, Орест Блажиєвський – генеральний директор компанії „Техніка для бізнесу”, а також Яніна Андрейчук з фонду „Даймо надію”. Пресконференцію провела Барбара Пацан – автор ідеї та співавтор концепції Перегляду.

Організатори Перегляду розповіли про цьогорічний кінофестиваль, в ході якого глядачі переглянуть 25 фільмів та екранізацій театральних спектаклів, що демонструвались у рамках відзначеного в Польщі „Року театру”. Перегляд, – як підкреслила консул Сильвія Андуяр, – це один із найбільших проектів у Центрально-Східній Європі, який презентує доробок польської кінематографії. Барбара Пацан познайомила журналістів з програмою, а також розповіла про гостей, фільми та інші міроприємства. Дмитро Можаровський зазначив, що черговий раз із приємністю запрошує львівську публіку до мережі репрезетованих ним кінотеатрів.

За словами організаторів, Техніка для бізнесу – це партнер Перегляду, без якого важко уявити собі все технічне забезпечення цього заходу. 
Орест Блажиєвський заохочував до перегляду фільмів та участі в супутніх міроприємствах, які, за його словами – допоможуть, хоча б на хвилинку, відволіктися від важкої політичної ситуації та війни, яка точиться на сході України. Він також подякував Польщі та полякам за підтримку, що її вони надають Україні.
Нагадаємо, що наша компанія вже четвертий рік поспіль виступає в ролі офіційного технічного партнера та забезпечує необхідне технічне оснащення для проведення заходу на відповідно високому рівні.
\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"