«Техніка для бізнесу» - партнер бізнес-форуму «PERSPECTIVE-UA»

26 / 05 / 2015

Цьогоріч компанія «Техніка для бізнесу» стала партнером бізнес-форуму «PERSPECTIVE-UA», який відбувся 21-22 травня 2015 року у м. Львів.

Головна ідея Форуму – розвиток сімейного фермерства Україні, залучення інвестицій та технологій в переробку фермерської продукції, створення привабливих умов для роботи   в сільській місцевості, обмін досвідом та розширення співробітництва.

У Форумі взяли участь сільськогосподарські та переробні підприємства України, фермерські господарства, представники органів влади, кухарі та ресторатори, об’єкти туризму, в т.ч. агро- та зеленого туризму, постачальники матеріально-технічних засобів для готелів, ресторанів, маркетів, підприємства оптової та роздрібної торгівлі.

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 17 років успішно працює на ІТ-ринку і обслуговує замовників різних сфер бізнесу.

Враховуючи специфіку сільськогосподарських підприємств ми можемо запропонувати профільну програму для ІТ з проектуванням та впровадженням систем:  безпеки, диспетчеризації споруд, гарантованого електроживлення, кондиціювання та мікроклімату, електроживлення та освітлення, а також постачанням спеціалізованих систем для переробки органічних відходів (біогенератори).