«Техніка для бізнесу» - партнер Форуму електронного врядування «Електронна країна: віра в майбутнє»

21 / 09 / 2015

18-19 вересня у Львові проходив Форум електронного врядування «Електронна країна: віра в майбутнє» (451°Е). Львів став таким собі пілотним містом, в якому почали впроваджувати е-сервіси. Форум Е-врядування відбувався в приміщенні Українського Католицького Університету (УКУ). Рефреном заходу звучить тема: «Як потрапити в десятку е-розвинутих країн світу, що для цього потрібно зробити в кожній галузі суспільно-політичного життя України, зокрема в освіті, медицині, ІТ-сфері». Ідеєю Форуму було показати конкретні рішення та напрацювання, розповісти де на це можна знайти гроші та як вирішити різноманітні законодавчі проблеми.

Упродовж двох днів на Форумі презентували практичні напрацювання у сфері електронного врядування, що були втілені за останній рік. 
На гостей чекали понад 50 презентацій, відомі спікери, інноваційні рішення, презентація перших кроків до впровадження ID-картки мешканця, нові послуги, які змінюють історію сучасної України, мотиваційні дискусії, знайомство зі стратегією розвитку електронного міста та багато іншого. Інтерес до Форуму був надзвичайно високим.
У перший день Форуму, у передостанній панельній дискусії «Хто встановлює правила гри: держава чи ІТ-корпорація?» учасниками стали представники основних ІТ- корпорацій світу, зокрема:
1. Орест Блажиєвський, генеральний директор компанії "Техніка для бізнесу",

2. Михайло Шмєльов, директор технологічної політики "Microsoft Україна",

3. Міка Мюллей, директор програми розвитку державно-приватного партнерства USAID,

4. Андрій Анісімов, голова правління "Інфопульс Україна",

5. Олена Корнієнко, директор з розвитку бізнесу компанії «Інтел»,

6. Модератор: Ілля Кенігштейн, ініціатор проекту "Креативний квартал".

Спікери визначили критерії, при яких співпраця ІТ-бізнесу та держави буде плідною та результативною. На думку учасників дискусії для співпраці ІТ-бізнесу та держави потрібні:
• прозорі механізми державно-правового партнерства;
• чітка постановка завдань зі сторони держави;
• стабільність умов, у якій можна виокремити наступні пункти: введення захисту інтелектуальної власності, прозора податкова та митна політика, підлаштування державних стандартів до світових.
Також учасники зазначили, що у Львові у сфері ІТ працює більше 12 тисяч працівників.
Нашій компанії вкотре довірили одну з найповажніших ролей - бути партнером цього масштабного та значущого заходу.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"