«Техніка для бізнесу» - партнер презентації видавництва «Розумники» на Міжнародному форумі видавців

15 / 09 / 2014

Днями на Міжнародному форумі видавців у Львові мультимедійне видавництво «Розумники» представило новітній педагогічно–інформаційний проект «Розумна дитина», що спрямований на впровадження в систему освіти інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та є запорукою перезавантаження й трансформації вітчизняної системі освіти.
Провідні IT-компанії, маючи досвід у сфері впровадження сучасних освітніх програм, допомагають державним органам і викладачам розробляти ефективні програми, які трансформують освітні процеси і пробуджують інтерес школярів до знань. Зокрема, у рамках проекту пропонуються пристрої, програмні продукти та засоби для професійної роботи вчителів з використанням ІКТ в учнівському середовищі.
Компанія Prestigio (провідний виробник мультимедійних рішень) та її офіційний партнер на території України – компанія «Техніка для бізнесу» залюбки підтримали новітній проект та посприяли його презентації на Міжнародному форумі видавців. Завдяки мультимедійному рішенню Prestigio, наданому «Технікою для бізнесу», учасники та гості заходу мали змогу ознайомитись з усіма перевагами проекту.