«Техніка для бізнесу» - партнер всеукраїнської благодійної акції «Вифлеємський вогонь миру»

18 / 12 / 2013

Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – було започатковано ще в 1986 році. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи людей у переддень Різдва.

По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України. Цього року пластуни п'ятнадцятий рік поспіль узяли Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів та передали його українській громаді, церквам, дитячим притулкам, лікареням, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Цього року компанія «Техніка для бізнесу» виступила в ролі партнера акції та із задоволенням долучилась до цього прекрасного дійства, а представники Пласту люб’язно поділились з нами не лише іскрою Вифлеємського Вогонем, але й теплом свого серця та хорошим передсвятковим настроєм.