«Техніка для бізнесу» підтвердила свій статус Авторизованого партнера Eaton

17 / 05 / 2012

Компанія «Техніка для бізнесу» підтвердила свій статус Авторизованого партнера з продажу ДБЖ компанії Eaton. Користуючись умовами партнерської програми, ми маємо можливість не лише застосовувати широкий спектр інструментів для розвитку бізнесу та втілення проектів, але й можемо пишатись підтримкою такого надійного та висококваліфікованого партнера, як компанія Eaton.

Електротехнічний сектор Eaton спеціалізується на розробці технологічних рішень, націлених на задоволення потреб різних галузей промисловості, комунального господарства, комерційних підприємств, а також ринку нерухомості та інформаційних технологій.

Eaton пропонує клієнтам комплексний підхід до управління енергією, будучи світовим лідером у виробництві обладнання для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням; гідравлічних компонентів для промислових і мобільних додатків; паливних, гідравлічних і пневматичних систем для авіації; комплектуючих, які забезпечують поліпшення експлуатаційних характеристик, економію палива і безпеку легкових автомобілів та комерційного транспорту.