«Техніка для бізнесу» представляє новинку – AirBook City Light HD!

04 / 06 / 2013

«Техніка для бізнесу» представляє у своєму асортименті новинку – електронну книгу AirBook City Light HD, створену на базі AirBook Wi-Fi-Сіті. Ця модель стане відмінним вибором для користувачів, котрі цінують елегантний і тонкий дизайн, високу продуктивність та можливість комфортного читання при будь-якому освітленні!
Завдяки новому екрану E-Ink Pearl HD у даній моделі вдалося збільшити роздільну здатність, що підвищилась з 800х600 до 1024х758 пікселів; це дозволяє збільшити чіткість тексту та контрастність зображень.

Головною особливістю AirBook City Light HD є вбудована «підсвітка», що спрямовує світло безпосередньо на екран і рівномірно освітлює всю його поверхню. Це забезпечує комфортне читання без шкоди очам в будь-яких ситуаціях: у недостатньо освітленому приміщенні, на сонячному пляжі або в транспорті.

Інтерфейс AirBook City Light HD доповнено новими корисними функціями: багаторівневе налаштування яскравості підсвічування, самостійне встановлення шрифтів і словників, режими оновлення екрану та багато іншого.

Технічні характеристики AirBook Wi-Fi City:

- Тип екрану: E-ink Pearl

- Діагональ: 6''

- Кольори: 16 градацій сірого

- Роздільна здатність: 1024x758

- Оперативна пам'ять: 128 МБ

- Вбудована пам'ять: 4096 МБ

- Слоти розширення: microSD до 16 ГБ

- Тип батареї: Li-Polymer

- Ємність батареї: 1500 mAh

- Комунікації: miniUSB 2.0, Wi-Fi

- Вбудований модуль Wi-Fi

- Формати тексту: TXT, PDF, EPUB, FB2, MOBI, PDB, CHM, HTML, RTP, DJVU, Adobe DRM, DOC, DOCX, DJV, ZIP, RAR, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, OEB, TRC , PRC

- Формати зображення: JPG, GIF, PNG, BMP

- Формати аудіо: MP3, WAV, WMA

- Вбудовані додатки: Перетворення тексту в мову, Словник, Браузер, Аудіопрогравач, замітки

- Комплектація: пристрій AirBook CITY Light HD, Hi-Fi-навушники, зарядний USB-пристрій, USB-кабель, чохол, інструкція, гарантійний талон, упаковка

- Розмір: 168х116х8 мм

- Вага: 180 г

«Техніка для бізнесу» вже представляє модель у своєму асортименті! Поспішайте робити замовлення!

За детальною інформацією просимо звертатись до відповідальних менеджерів.