«Техніка для бізнесу» представила свої рішення для освіти на Міжнародній конференції в Івано-Франківську

22 / 02 / 2019

Компанія «Техніка для бізнесу» взяла участь в Міжнародній освітній конференції «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті», яка відбулася 7-8 лютого в Івано-Франківську.

Отримати нові знання, обмінятися досвідом та побачити світові технічні новинки з’їхалось понад 600 педагогів зі всієї України.

Для нашої компанії цей захід став ще одним місцем, де ми також поділились своїм багаторічним досвідом та досягненнями в реалізації комплексних рішень, необхідних сучасній українській освіті.

Представники компанії «Техніка для бізнесу» ознайомили учасників конференції з різними шляхами удосконалення процесу навчання, яких потребують обидві сторони – і вчитель, і учень, а також зі способами перетворення школи в сучасний та безпечний осередок освіти.

Рішення, які ми запропонували, а це комп’ютеризація процесу навчання та забезпечення і оснащення шкіл спеціальним обладнанням, були успішно реалізовані кваліфікованими працівниками компанії в навчальних закладах різних областей України.

Тому впровадження інноваційних технологій в сферу освіти було і залишається пріоритетним завданням «Техніки для бізнесу». Ми вважаємо, що від якості освіти залежить майбутнє нашої країни, і готові до реалізації проектів, які допоможуть зробити її більш ефективною.