«Техніка для бізнесу» провела конференцію за участі CANON та HEADTECNOLOGY

07 / 03 / 2012

Компанія «Техніка для бізнесу» забезпечує своїм корпоративним клієнтам можливість регулярно отримувати корисну інформацію про останні продукти, рішення та інновації світових виробників.

Саме з цією метою на початку березня у головному офісі компанії відбулась інтерактивна ІТ-конференція, організована «Технікою для бізнесу» за участі її партнерів – компаній CANON та HEADTECNOLOGY.

Висококваліфіковані доповідачі ознайомили понад 50 учасників конференції з наступними темами:
- «Lumension Endpoint Management and Security Suite: комплексний підхід управління ІТ та ІБ в єдиній платформі», доповідач – М. Костюк (керівник напрямку headtechnology UA)
- «Blue Coat: основні аспекти забезпечення безпеки роботи з web», доповідач – В. Іцкович (керівник напрямку headtechnology UA)
- «Моніторинг привілейованого доступу з допомогою Balabit Shell Control Box», доповідач – В. Іцкович (керівник напрямку headtechnology UA) .

- «Система управління та контролю документообігу Uniflow та Therefor»,
- «Рішення для сканування документів: від мобільних до продуктивних та швидкісних»,
- «Кольоровий друк для офісу А3»,
- «Високошвидкісний друк Canon без зайвих витрат: інженерна графіка на форматах від А2 до А0»

Доповідач – С. Білопол (менеджер по роботі з партнерами представництва Canon Україні).

Також протягом заходу учасники конференції мали можливість відвідати демо-зону, облаштовану компанією Canon, ознайомитись зі специфікою неперевершено якісного друку та надрукувати зразки, принесених із собою матеріалів форматом від А4 до А0.

Після продуктивного дня навчання, на гостей чекав фуршет та приємна нагода поспілкуватись й обговорити почуту інформацію.

Без сумніву, конференція «Техніки для бізнесу» позитивно позначиться на розвитку партнерських взаємин, а здобуті знання та дружня обстановка ще надовго залишаться у пам'яті гостей.

Шановні друзі, якщо Вас не лише зацікавили матеріали доповідачів, але й виникло бажання поглибити свої знання, ми з радістю надішлемо Вам презентацію. Все, що для цього потрібно – надіслати нам запит за адреcою: reklama@tdb.ua