«Техніка для бізнесу» провела спеціалізовану ІТ-конференцію: одна з перших презентацій ARCHICAD 17 в СНД!

21 / 06 / 2013

14 червня компанія «Техніка для бізнесу» провела спеціалізовану ІТ-конференцію, спрямовану на ознайомлення з якісно новими рішеннями для спеціалістів з графіки, проектування, дизайну та архітектури. В рамках заходу доповідачі компаній «БАКОТЕК Архітектура Дизайн Графіка», «GRAPHISOFT» і «Canon» представили свою продукцію та продемонстрували її практичне застосування.

Також на конференції мала місце одна із перших презентацій рішення ARCHICAD 17 на теренах СНД! Представник компанії GRAPHISOFT познайомив учасників з новітньою версією флагманського продукту, що використовує технологію інформаційного моделювання будівлі (BIM). Нова версія програми істотно спрощує процес моделювання і створення документації навіть при високому ступені деталізації проекту. Реалізований в ArchiCAD процес роботи з BIM-моделлю дозволяє повноцінно використовувати її на всіх етапах проектування.

Додаткові нововведення, спрямовані на підвищення комфорту використання програми, такі як Інтелектуальна прив'язка елементів до висоти поверху та Інтелектуальна прив'язка елементів відносно один одного, роблять ArchiCAD одним з кращих BIM-рішень.

ArchiCAD 17 містить рішення, засновані на використанні багатопоточних обчислень і спрямовані на підвищення швидкості обробки даних при створенні великих моделей. Технологія фонової обробки даних забезпечує швидку генерацію деталей будь-якої складності. Оптимізоване використання багатоядерних процесорів дає істотний приріст продуктивності при роботі зі складними моделями.

ArchiCAD 17 вирізняється численними нововведеннями, у тому числі: велика кількість параметрів і характеристик елементів, створюваних інструментом Морф, враховується в каталогах і специфікаціях, Динамічні Площини 3D-січень, що дають можливості додаткового контролю при моделюванні в 3D-просторі ArchiCAD. Включення програми BIMx в інсталяційний пакет дозволяє користувачам надавати своїм клієнтам доступ до проектів в інтерактивній формі. Подальший розвиток і удосконалення Оцінки енергоефективності дозволяє проводити аналіз проектних рішень у відповідності зі стандартами різних країн.

Компанія Canon представила рішення для сучасного проектування та провела демонстрацію широкоформатної системи повноколірного друку-копіювання-сканування. В рамках заходу висококваліфіковані доповідачі продемонстрували А0 БФП для інженерних задач, ознайомили з програмними рішеннями для контролю документообігу (UniFlow), з безкоштовним програмним забезпеченням, що входить до складу мережевих БФП Canon (Cloud Print - друк з мобільних пристроїв, Universal login Manager - аутентифікація прав користувачів, програмна або апаратна за допомогою Prox. карт). Також відбулась презентація лінійки документ-сканерів Canon та копіювальних апаратів, а в якості демо-взірця використовувалась модель БФП Canon iRC2220i. Без сумніву, наочна демонстрація провідних рішень та корисна інформація, отримана цього дня, стануть у нагоді для реалізації нових цікавих проектів, а яскраві враження та дружня обстановка ще надовго залишаться у пам'яті гостей конференції, організованої «Технікою для бізнесу» з турботою про своїх клієнтів.