«Техніка для бізнесу» та НОК у Львівській області нагородили кращого спортсмена Львівщини за результатами травня 2013 р.

25 / 06 / 2013

19 червня в конференц-залі генерального ІТ-партнера відділення НОК України у Львівській області, компанії «Техніка для бізнесу», під час урочистого засідання виконкому відділення відбулося вшанування кращого спортсмена Львівщини.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому та колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило кращого спортсмена за підсумками травня 2013 року. Ним виявився майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Роман Бондарук.

У травні цього року Романові вдалося двічі потрапити на п’єдестал пошани етапів Кубка світу з кульової стрільби: у місті Форт-Беннінг (США) спортсмен виборов срібну нагороду в швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів, а у Мюнхені (Німеччина) Роман став бронзовим призером.

Генеральний директор ТЗоВ «Техніка для бізнесу» Орест Блажиєвський вручив кращому спортсменові травня та його тренерам В.І. Серединському та Р.Р. Бондаруку електронні книги PocketBook, а керівництво відділення НОК України у Львівській області – пам’ятну відзнаку.

Це вже друге нагородження кращих спортсменів Львівщини, яке відбулось за підтримки Генерального ІТ-партнера Відділення НОК України у Львівській області компанії «Техніка для бізнесу» - одного з лідерів ІТ-ринку.