«Техніка для бізнесу» та НОК України у Львівській області нагородили кращого спортсмена Львівщини за результатами квітня 2013 р.

30 / 05 / 2013

29 травня в конференц-залі генерального ІТ-партнера відділення НОК України у Львівській області, компанії «Техніка для бізнесу», під час урочистого засідання виконкому відділення під головуванням новообраного голови Віктора Шемчука відбулося вшанування кращого спортсмена Львівщини.

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК визначило кращими спортсменами Львівщини за підсумками квітня 2013 року членів збірної команди України зі стрільби з лука Катерину Яворську та Катерину Палеху.

На святковому дійстві була присутня одна з двох Катерин – Катерина Яворська та її тренери Заслужений тренер України Сергій Антонов та Любов Юсько. Катерина Палеха у складі збірної команди України знаходиться в даний час на навчально-тренувальному зборі за межами України.

Генеральний директор ТЗоВ «Техніка для бізнесу» Орест Блажиєвський вручив кращій спортсменці квітня та її тренерам електронні книги Pocket Book, а голова відділення НОК України у Львівській області – пам’ятну відзнаку.

Це перша нагорода, котра була вручена кращим спортсменам Львівщини з олімпійських видів спорту за підтримки компанії «Техніка для бізнесу» – одного з лідерів українського ІТ-ринку. Проте це – лише початок успішної співпраці, ключовою метою якої є популяризація спорту й здорового способу життя як соціально важливого явища.